otello pro

Seyahat eden kişilerin çoğu otelde sunulan saç kurutma makinelerinin performansından memnun olmadıkları için kendi saç kurutma makinelerini yanlarında taşımaktadırlar. Biz misafirlerinize kuaför performansı sunan ürünler hazırlamayı istedik ve bu ürünü hazırladık. Sizde Misafirlerinizi beklentilerinin çok üzerinde bir saç kurutma makinesi ile şaşırtın… 

iki farklı renk seçeneği ve şık tasarımıyla banyonuzda bütünlük sağlayacak olan ürünümüz,üç farklı asma opsiyonu ile sağ veya sol ya da dilerseniz dik yönde montaj edilebilir. Mat krom askısı ile banyodaki aksesuarlarınızla uyum için dolacak olan ürünümüz uzun yıllar boyunca kullanımınıza hazır olacaktır. Ürünümüz, uzun süre formunu koruyacak olan spiral kablosu ve İTALYAN MENŞEİLİ A.C.MOTORU ve bas bırak butonu ile siz dokunduğunuzda çalışıp parmağınızı çektiğinizde durmasıyla sizlere her daim hizmet edecek olan profesyonel saç kurutma makinesidir. Otello Pro model ürünümüz 1600 w ile 2000 watt arasında istenilen güçte üretildiği gibi, siyah ya da beyaz renk tercihi de sunar.

Gizli elektrik bağlantısı sayesinde banyonuzda güvenli kullanım sağlar. 1600 watt ile 2200 watt arasında istenilen sıcaklıkta üretildiği gibi, tek düğmede üç kademeli ısı ayarlı İtalyan şalteri ile istediğiniz ısıda kullanabilirsiniz.Dört farklı noktadan takılabilen spiral fön kablosuyla,ürünün yönünü aksesuarlarınıza göre kolaylıkla ayarlayabilme imkanı sunar.

3 farklı yönde askı montaj opsiyonu

downloads

sol konumlu montaj şekli

dik konumlu montaj şekli

sağ konumlu montaj şekli

OTELLO PRO bütün askı opsiyonları